DOROTA

Już ponad 13 lat mieszkam i prowadzę firmę w Czechach. Wiem z jakimi problemami, ludźmi i niejednokrotnie naciągaczami możesz mieć do czynienia. Ten czas dał mi wiele doświadczeń, dziś możesz z nich skorzystać albo uczyć się na własnych błędach.Teraz nikt mi nie powie, że czegoś się nie da lub coś jest trudne.

Moje pomysły potrzebują odpowiednich ludzi i zdarzeń. Dlatego nie boję się inności, odważnych pomysłów, nieszablonowego działania.

Dlaczego to robię? Uwielbiam patrzeć na szczęśliwych klientów, którzy nie mogą się doczekać tego aby się rozwijać, uwielbiam patrzeć na ich marzenia, jak od nowa została obudzona ich przedsiębiorczość i chęć do życia. Daje mi to wielką satysfakcję i napędza do działania. Lubię planować i realizować te plany.


MARTA

Mieszkam w Czechach od 2016 roku. Cieszę się, że moja polska mentalność odnalazła się w czeskich realiach. Wyzwania a także mądrzy ludzie są dla mnie tlenem.

Biznes i wspieranie przedsiębiorców to idealne połączenie gdzie liczą się relacje. Zaufanie jakim mnie obdarzają w pierwszym kontakcie jest bardzo ważny aspektem co przekłada się na maksymalne zaangażowanie.

Czechy dały mi wiele możliwości wykazania się zawodowo. Między innymi pracowałam dla czeskiej telewizji gdzie byłam odpowiedzialna za ekspansję na rynek polski. Negocjowanie umów z największymi polskimi stacjami, opracowywanie strategii, badanie wątków prawnych nie są dla mnie niczym obcym.